KONST / Litografier / Färglitografi 17516049
nr 1751 6049
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 31/300. Färglitografi, bildmått: 48x36cm, yttermått inklusive ram: 66x53cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:41:35
100 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien